מי אנחנו

דר' נחמה מילסון, מס' 4 ברשימה לכנסת

דר' נחמה מילסון אמא ל5 , רופאה, סופרת, בלוגרית, קאוצ'רית ידועה. נולדה ודגלה ברוסיה, סיימה לימודי רפואה באוניברסיטה בעיר ראיזן.

עלתה לארץ בשנת 1998, עבדה בביתי חולים המובילים בארץ, מילאה תפקיד רופאה צבאית. בתקופה האנטיפדה שנת 2001 עבדה כרופאה בבית החולים מאיר אשר קיבל את קורבנות הטרור ממרכז הארץ. הפיגוע הראשון שדר' מילסון נאלצה להתמודד היה הפיגוע במלון פארק. אז הפציעה בה הבנה איזו אסון טמון בהסכמי אוסלו.

בשנת 2011 נאלצה דר מילסון לרדת לארה"ב בעקבות עבודה של בעלה. שם היא פיתחה שיטה מיוחדת של פסיכוטרפיה – רקלייפינג והקימה בית הספר הבין לאומי לרקלייפינג, הוציאה 6 ספרים.

בעודנה מתגוררת בארה"ב שמרה דר מילסון על הקשר עם חבריה בארץ ישראל ןתמכה בתנועת נורה דליבא מיום היווסדותה. מהיום הראשון של חייה בחו"ל חלמה ותכננה חזרתה ארצה.

בשנת 2018 חזרה נחמה מילסון לישראל והחלה את עבודתה במרכז הרפואי ע"ש סורוקה.

כאשר לריסה עמיר ועמיתיה הקימו מפלגת "משפט צדק" דר נחמה מילסון תמכה ברעיון ועד למהרה נהייתה אחת מחבריה של המפלגה.

" אני אוהבת את המדינה שלי. ומוכנה לעשות כל שביכולתי למען טובת המדינה. מצע המפלגה מבטא את הבנתי מהי טובת המדינה"." אני מחשיבה את יגאל עמיר לפעיל למען דמוקרטיה. הוא היחיד שיצא לכיכר המלכים כדי להתנגד להסכמי אוסלו, אשר באו בסתירה לטובת המדינה. ההסכמים היוו הפרה בוטה של יסודות הדמוקרטיה ויגאל עמיר יצא להגנת המדינה"." תיק יגאל עמיר הוא סמל לאנטידמוקרטיה. , הפרת זכויות האדם, ורקבון במערכת המשפט בארץ." לכן, במאבק על שינויים חיוניים בחיי עמי, במקום הראשון אני שמה את שחרורו של יגאל עמיר.