חדש במפלגה

דרישת מפלגת משפט צדק לפסול רשימת העבודה-גשר-מרץ

הודעה לתקשורת מאת יו"ר מפלגת משפט צדק ד"ר לריסה עמיר.
הוגשה לועדת הבחירות הבקשה לפסילת רשימת העבודה-גשר-מרצ לאור העובדה כי מדובר ברשימה בה חברים תומכי טרור, תומכי המאבק הפלסטיני בשלילת קיומה של מדינת ישראל ומסיתים לגזענות.
רשימת המועמדים משפט צדק לרפורמה במערכת המשפט ולשחרור יגאל עמיר עתרה הבוקר לועדת הבחירות המרכזית באמצעות בא כוחה עוה"ד מיכאל ליטווק בבקשה לפסול את רשימת העבודה – גשר- מרצ מהתמודדות בבחירות לכנסת ה 23
בנימוקי הבקשה נכתב כי ראש הרשימה שר הבטחון לשעבר עמיר פרץ קיים מגעים אסורים עם סוכן זר ורב המרצחים מרואן ברגותי ואף נפגש עימו מספר פעמים בבית האסורים וקורא לשחררו מכלאו.
נזכיר לשר הביטחון לשעבר, אשר זכרונו ככל הנראה מתעתע בו, כי מדובר ברב מרצחים אשר ידיו טבולות בדמם של ישראלים רבים, ביניהם נשים וילדים וגם מהכלא הוא פועל באופן שיטתי להשמיד את מדינת ישראל, נחשב למנהיג ארגוני הטרור וקורא למאבק מזוין נגד מדינת ישראל ואינתיפאדה שלישית. בנוסף, קרא בעבר ח"כ עמיר פרץ לרצח של יגאל עמיר באומרו כי יש לבצע בו סיכול ממוקד.
כמו כן עתרה הרשימה לפסול את תומכת הטרור והמחבלת תמר זנדברג אשר עלתה לרגל להשתטח על קברו של רב המרצחים וגדול הטרוריסטים בעת החדשה יו"ר ארגון הטרור הפתח מר יאסר ערפאת.
תומכת הטרור הגדילה לעשות, הצטלמה במקום והפיצה את התמונות בגאווה רבה.
במעשיה, בפעולותיה ובהתנהגותה הביעה זנדברג תמיכה והזדהות עם ארכי טרוריסט נאלח ועם מעשיו ובכך שללה את קיומה של מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית והזדהתה עם מאבק מזויין של ארגון טרור נגד מדינת ישראל מאבק שלצערנו טרם נגמר.
אין ספק כי מעשי ח"כ עמיר פרץ ותמר זנדברג מהווים תמיכה בטרור ובמאבק המזוין נגד מדינת ישראל, שוללים את קיומה של מדינת ישראל כיהודית ודמוקרטית, ועל כן, אין לרשימה וחבריה זכות להיבחר לכנסת.
בנוסף פועלת הרשימה למען חלוקת ירושלים, העברת הר הבית, הקמת מדינה פלסטינית, איחוד משפחות מסתננים, עקירת השבת מהמרחב הציבורי ותמיכה בנישואים חד מיניים בניגוד להלכה היהודית והחוק הקיים, במעשיה שוללת הרשימה את קיומה של מדינת ישראל כמדינה יהודית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *